تعمیرات پمپ بتن

تعمیرات پمپ بتن

پمپ های بتنی در ساختمان سازی و جاده و محوطه سازی، نقش اساسی دارند. همچنین از پمپ بتن جهت ایجاد پیاده رو و پل و استخر و پروژه های بزرگ تجاری استفاده می شوند.
زمانی که پمپ بتن شما به این وضع دچار می شود مسلما خراب شده است و شما احتیاج به تعمیرات پمپ بتن خواهید داشت تا به سرعت مشکل شما به پایان برسد.
درصورتی که در محل کار هستید و با مشکل مواجه شدید و نمی توانستید به تعمیرگاه پمپ بتن مراجعه کنید،در این مواقع بسیاری از تعمیرگاه ها خدمات سیار برای شما ارایه می دهند. با کمک این خدمات، تعمیرات در محل برای شما به وجود می آید. 

پرسنل سرویس شوئینگ با تمام تجهیزاتی مورد نیاز و قطعات لازم برای حرکت مجدد دستگاه، به یاری شما جهت حل این مشکل می رسند.

تعمیرگاه پمپ بتن

 در تعمیرات پمپ بتن به علت این که پمپ،شامل قطعات پیچیده ای از ماشین آلات تشکیل است، امر پیچیده ای می باشد که باید توسط افراد متخصص و با تجربه انجام شود.
 هنگامی که یک قطعه خراب شود و از کار بیفتد، باعث می شود تا روی کل سیستم اثر بگذارد، و موجب شود تا بهره گیری از دستگاه در محل کار کاهش پیدا کند و یا مجبور شود تا بطور کلی کار را متوقف کنید.  دقت کنید و به تعمیرگاه پمپ بتن مراجعه کنید که پمپ های بتونی را به خوبی بشناسند و خدمات کامل و حرفه ای جهت تعمیرات پمپ انجام دهند و با بهره گیری از قطعه های با کیفیت موجب شوند تا دوباره دچار چنین مشکلاتی نشوید.

هنگامی که برای تعمیر پمپ بتن به تعمیرگاه پمپ بتن مراجعه می کنید، پرسنل متخصص با بررسی دستگاه و شناسایی مشکل، راه حل مناسبی را جهت تعمیر دستگاه ارایه می دهند.تعمیرکاران پمپ بتن با تعمیر پمپ بتن از نوع دکلی و زمینی و هیدرولیک آشنایی کافی دارند و اگر احتیاج به ارایه قطعه بود،قطعات با کیفیتی را در اختیار مراجعه کننده قرار می دهند.

تعمیر کار همچنین بعد از شناسایی و عیب یابی پمپ بتن با جایگزینی قطعات جدید و ارتقا سیستم قدیمی پمپ بتون و اقدام به بررسی عوامل نگهداری دستگاه های پمپ بتن مانند روغن کاری و چک کردن و بررسی قطعات و همه عواملی که باعث افزایش طول عمر دستگاه و خراب نشدن آن می شود را انجام می دهد.

تعمیر پمپ بتن
تعمیرگاه پمپ بتن

نکات مهم در استفاده از پمپ بتن

اگر هنگام استفاده از پمپ بتن،نکات ذکر شدع را رعایت کنید،کمتر دچار مشکل می شوید و نیاز به تعمیرات پمپ بتن به حداقل می رسد.دقت کنید همیشه قبل از آغاز کار کردن، سطح بیرونی حوضچه بتن را با مقداری روغن آغشته کنید تا در هنگام کار بتن به آن بخش نچسبد. توجه کنید روغن به بخش داخلی حوضچه بتن نرود زیرا موجب فاسد شدن و ازبین رفتن بتن می شود و بهتر است برای این کار از روغنی که اثر فرسایشی روی پلاستیک و قطعه های لاستیکی ندارد،استفاده کنید.

همیشه توجه داشته باشید تا مخزن آب جک های تزریق بتن مملو از آب باشد. همزن را بکار باندازید و دوغ آب را درون حوضچه بتن بریزید. دوغ آب تشکیل شده از دو واحد سیمان و یک واحد ماسه و یک واحد آب است و همیشه مقدار دوغ آب وابسته به طول لوله ها است. در مسیر کوتاه یا بخش هایی که شرایط جهت عملیات بتن ریزی مهیا است بهتر است از دوغ آب و سیمان استفاده کنید.

یکی دیگر ار مواردی که باید دقت شود، قبل از اینکه دوغ آب از حوضچه بتن به طور کامل خالی بشود،باید بتن را برای پمپاژ در حوضچه بتن تخلیه کنید. پمپاژ نباید با حداکثر ضربه آغاز شود و باید به آرامی به تعداد ضربه های بعد از خروج، مقدار بتن از سر لوله تخلیه بتن افزایش پیدا کند.

پمپ را هیچوقت، زمانی که حوضچه بتن خالی است بکار نیندازید. زیرا موجب فرسایش پیستون و سیل می گردد. جهت تست و یا سرویس و تمیز کاری از آب استفاده کنید.در هنگام معطلی پمپ بتن مخصوصا در آب و هواهای گرمسیری با عمل رفت و برگشت بتن در لوله ها، مانع از سفت و محکم شدن بتن شوید.

مرتب با مراجعه به کارواش اقدام به شست و شوی دستگاه کنید و در حین اجرای عملیات سعی کنید حوضچه بتن خالی نماند.و نکته ای که بسیار باید دقت شود،خیلی مراقب کنترل و کابل کنترل باشید.

خدمات در تعمیرگاه پمپ بتن

همان طور که خاطر نشان کردیم اولین اقدام ابتدا عیب یابی و بازدید از دستگاه است و اقدام بررسی باز و بست پمپ مادر و پمپ ازت و پمپ دکل و پمپ جک های پایه و همچنین باز و بست کردن پمپ های همزن و جک های اصلی هیدرولیک و بلوک تقسیم و شیرهای روی بلوک و هاپر و نیز بازو بست کردن بخش اس و همزن داخل وان و جک و پشت وان اس.

همچنین از دیگر خدمات تعمیرگاه پمپ بتن می توان به باز وبست کپسول آکالاماتور و چک و تعویض فیلتر هیدرولیک و بررسی و باز و بست کردن سیلندر بتن و در صورت نیاز تعویض پیستون لاستیکی یا شیلنگ های هیدرولیکی و باز و بست کردن پمپ آب و شیر بلوک دکل و جک دکل و جک های پایه و نیز عوض کردن شیلنگ های دکل در صورت نیاز و تعمیر پمپ مادر و پمپ دکل و همچنین پمپ جک های پایه و پمپ های همزن و جک های اصلی و دیگر خدماتی مانند تعمیر بلوک تقسیم و جک های اس و کپسول و تعمیرات جک دکل و جک های پایه اشاره کرد.

از مشکلات عمده در عملیات پمپاژ بتن می توان به جداشدگی و آب انداختن ذرات بتن

و انسداد پمپ بتن اشاره کرد که جهت رفع این مشکلات باید به تعمیرگاه پمپ بتن مراجعه کنید.

مشکلات ایجاد شده در تعمیرات پمپ بتن

انسداد و بسته شدن خط لوله و جداشدگی و آب انداختن مخلوط بتن مشکل هایی هستند که بیشترا حین پمپاژ بتن رخ می‌دهند. انسداد موجب می شود تا بتن در انتهای خط لوله بیرون نیاید. افزایش فشار، نشان می دهد که پمپ بتن دچار انسداد شده است و میزان این فشار به وسیله فشارسنج قابل سنجش است.

دقت شود به دلیل انتخاب نادرست تجهیزات و بهره گیری از موتور کم قدرت و جفت کردن لوله با قطر کم با لوله‌ با قطر زیاد و متصل کردن خمیدگی‌ های طولانی یا تیز در خط لوله، باعث انسداد خط لوله می‌شوند. حتی نیروی کار غیر حرفه ای و تعمیر و نگهداری نادرست از تجهیزات و جابجایی نادرست بتن از عواملی هستند که موجب انسداد لوله ها می‌شوند.

برای راحتی مشتریان ما در فروشگاه خود و همچنین در مناطق مختلف تعمیرات انجام می دهیم. اما لازم به ذکر است که در گاراژ ما لیست گسترده ای از قطعات یدکی را نگهداری می کنیم ، که به ما امکان می دهد تقریبا هر مشکلی را در تعمیر پمپ حل کنیم ، در حالی که زمان انتظار را به حداقل می رسانیم.

اگر در محل کار خود هستید و نمی توانید پمپ خود را به فروشگاه ببرید ، ما همچنین خدمات سیار را برای کل کشور ارائه می دهیم. با استفاده از این سرویس می توانیم تعمیرات را برای شما به همراه داشته باشیم. تکنسین های ما در زمینه تجهیزات و قطعات لازم برای جابجایی مجدد دستگاه به شما کمک خواهند کرد.

تعمیرات در محل

چگونه تعمیرات انجام می شود؟

ممکن است بخشی از سیستم پمپ بتن نقصی داشته باشد که در محل قابل تعمیر است. برای راه اندازی سریع لودر ، قطعه در محل تعمیر شده و به سرعت نصب می شود.

اما ممکن است اجزای تشکیل دهنده به گونه ای آسیب ببینند که بتوان آنها را به یک تعمیرگاه پمپ بتن منتقل کرد. این کارها ممکن است شامل تعویض قطعات یا چرخش با ماشین های خاص مانند cnc ، فشار دادن و … باشد.

سخت شدن (نیترات) قطعات سرانجام انجام شده و برای انتقال بر روی پمپ بتن نصب می شود ، آزمایش فشار در ابتدای عیب یابی و در پایان کار انجام می شود.

در صورت لزوم ، تعمیرات اساسی سیستم هیدرولیک به طور کامل انجام می شود.

سرعت در تعمیر

با توجه به اهمیت سرعت سرویس در ساخت و ساز و راه سازی و نیاز فوری به آمادگی برای کار ، از جمله پمپ انتقال بتن ، ما وظیفه خود می دانیم سرعت بخشیدن به تعمیر کار خود را انجام دهیم تا گامی در جهت کاهش نگرانی ها برداریم. از پیمانکاران و صاحبان اتومبیل. بنابراین ، گروه عمومی هیدرولیک به همراه همکاران خود در کنار شما خواهند بود و احترام مشتریان را از مرحله عیب یابی تا راه اندازی ماشین آلات با بالاترین سرعت ممکن در اولویت قرار می دهند.

قیمت

با توجه به هزینه بالای قطعات برای پمپ های هیدرولیک برای پمپ های بتن ، گروه عمومی هیدرولیک تلاش می کند تا تعویض قطعات قابل تعمیر را به کمترین سطح ممکن کاهش دهد تا هزینه اضافی برای مشتریان خود نداشته باشد. اگر مجبور شویم بخشی از پمپ هیدرولیک را تعویض کنیم ، آن را با کمترین قیمت ممکن به مشتری تحویل خواهیم داد. قیمت مناسب یکی از مزایای General Hydraulic است.

ضمانت نامه

سالها تجربه و فعالیت در زمینه تعمیر پمپ های هیدرولیک انواع پمپ های بتنی موجب کیفیت در خدمات ما شده است. بنابراین ، جنرال هیدرولیک تعمیر ، نصب و خدمات استفاده شده خود را به مدت 6 ماه تضمین می کند ، بنابراین تا زمانی که به مشتری احترام بگذارد ، آرامش خاطر آنها را به همراه خواهد داشت. این ضمانت نامه در فاکتور مشتری قید می شود.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام میخواستم بدونم برای تعمیرات پمپ بتن خدمات در محل هم دارید؟

    پاسخ
    • سلام برای تعمیرات پمپ بتن هم خدمات در محل داریم هم در تعمیرگاه پمپ بتن . با ما تماس بگیرید.

      پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست